Co se ukrývá pod názvem společenská odpovědnost firem

2. 6. 2017 Stále připomínáme možnost přihlásit se do soutěže o Cenu Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost. Co vše se pod názvem společenské odpovědnosti skrývá, představuje za jednoho z loňských účastníků v soutěži Michala Prošková, Communications and CSR manažerka z Mondi Štětí:

„Jsme jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji a náš region není jen místem, kde pracujeme, ale také naším domovem, který se snažíme za všech okolností chránit a rozvíjet. Pomáháme mu v mnoha oblastech, zejména však dbáme na zdravé životní prostředí a kvalitní rodinný a společenský život pro jeho obyvatele. Naše společnost, stejně tak jako všichni zaměstnanci jsme patrioty našeho regionu; společně s komunitou tvoříme místo, kde nás baví žít i pracovat. Posloucháme hlas komunity a budujeme dobré jméno naši společnosti prostřednictvím podpory regionálních projektů. Udělení Ceny Ústeckého kraje za společenskou odpovědnost nám tak dokázalo, že v našich aktivitách jdeme správným směrem.“

Potřebné formuláře a přihlášky jsou k dispozici na www.hsr-uk.cz/rubrika/soouk/.Pro přihlášení do soutěže stačí doručit podle pokynů přihlášku včetně dotazníku e-mailem na adresu kovarikova@hsr-uk.cz nebo poštou na adresu Hospodářská a sociální rada Ústeckého kraje, tř. Budovatelů 2532, 434 01 Most a to do 20. 6. 2017.